Moja droga od zagubienia,
do nieograniczonych możliwości…

Moje życie jest interesującą historią. Spędziłem, je w dużej części miotając, się między jednym pragnieniem a drugim, nigdy nie znajdując tego, czego szukałem. Wybory, których dokonywałem, były determinowane przez moje środowisko, jednak największym ograniczeniem byłem ja sam.

Mój brak determinacji oznaczał, że nigdy nie mogłem wytrwać do końca przy swoim wyborze.

Kody Wdzięczności - posłuchaj podcast

Kody Wdzięczności posłuchaj podcast kliknij >>>

Byłem jak drzewo na rozstaju dróg…

Czułem się uwięziony w niekończącym się cyklu, bez nadziei na uwolnienie, uzdrawiający oddech, wymarzony powiew świeżości.

Moje dążenia wydawały mi się niemożliwe do zrealizowania, ponieważ tęskniłem za czymś, czymkolwiek, co mogłoby przynieść mi wszystko, czego wtedy pragnąłem. 

Wydawało się, że nic mnie nie satysfakcjonuje, aż pewnego dnia zdałem sobie sprawę, że może nie szukałem we właściwych miejscach. Zrozumiałem, że to nie ma nic wspólnego z moimi talentami lub powołaniem, a ograniczeniami, które w sobie od dawna nosiłem.

Od kiedy pamiętam, inspiracją w moim życiu zawsze były Kobiety i dzięki nim zawsze działo się coś nieoczekiwanego i nieznanego, a równocześnie fascynującego.

Tym razem było podobnie. Byłem jak drzewo na rozstaju dróg, w które uderzył piorun, budząc je ze snu, nie uszkadzając przy tym żadnej jego struktury.

ZObacz moje ebooki

Zobacz moje ebooki kliknij >>>

Otrzepałem się, zaakceptowałem swoją nadwagę fizyczną i emocjonalną

Zacząłem, szukać przyczyn w sobie i postanowiłem skupić się na rzeczach, które przynosiły mi radość, bez względu na to, jak małe lub nieistotne mogłyby się wydawać. 

W miarę jak powoli znajdowałem coraz więcej przyjemności w małych rzeczach, moje pragnienie zaczęło się zmieniać i ewoluować w coś znacznie większego. Nie miało już znaczenia, gdzie jestem i co robię. Wiedziałem, że mam moc tworzenia życia, którego pragnę, obejmując piękno wokół mnie.

Po raz pierwszy w życiu, jak nigdy dotąd, miałem świadomość wyboru. Zacząłem ryzykować i podejmować coraz odważniejsze działania, ufając sobie i swoim decyzjom na każdym kroku. 

Jednak, jak to w życiu bywa, doświadczałem także rozczarowań, frustracji i strat. Wielokrotnie czułem się tak, jakbym stał na skraju urwiska, patrząc, na swoją przyszłość. Wtedy wydawało mi się, że nie ma dla mnie żadnej lepszej drogi naprzód. 

Nie odpuszczałem. Ciężko pracowałem, aby wyrwać się z miejsca, w którym utknąłem, jednak wszystkie moje wysiłki szły na marne. Mój umysł był pełen strachu i wątpliwości. Czułem, że świat obrócił się przeciwko mnie.

Posłuchaj moich audioobooków

Posłuchaj moich audiobooków kliknij >>>

Doświadczyłem jasności umysłu…

I właśnie wtedy, dzięki Kobiecie, która mnie wspierała, pojawił się promień nadziei, że coś się w końcu zmieni.

(Świadomie stosuję formę “Kobieta” bez używania imion jako wyraz mojego szacunku dla tych wszystkich Kobiet, które odegrały w moim życiu ważną rolę, ale chcą pozostać w cieniu wydarzeń). 

W tamtym okresie swojego życia doznałem olśnienia — zdałem sobie sprawę, że jedyną rzeczą, która mnie powstrzymuje, jestem ja sam. I to zrobiło kolosalną różnicę w mojej percepcji życia. Właśnie wtedy zrozumiałem, że mogę wybierać,  jak chcę reagować na każdą sytuację, której doświadczam i mogę podejmować własne decyzje, zamiast powielać dotychczasowe schematy zachowania. 

Doświadczyłem jasności umysłu, gdy przyjąłem i zintegrowałem w sobie swoją nowo odkrytą zdolność decydowania o tym, czego naprawdę pragnę. Uczucie to było zarówno wzmacniające, jak i wyzwalające. Dało mi pewność siebie oraz moc, by iść naprzód i przejąć świadomą kontrolę nad własnym życiem.  Z nowo odkrytym zrozumieniem siebie i tego, czego naprawdę chcę, powoli zacząłem wytyczać ścieżkę przez ciemność ku światłu. Dzień po dniu. 

Zrozumiałem, że poruszając się po ciemnych korytarzach dotychczasowych wyborów, zbyt długo żyłem marzeniami.

sprawdź moje kursy online

Sprawdź moje kursy online kliknij >>>

Byłem w stanie uwolnić się od ograniczeń…

Właśnie wtedy, w decydującym momencie mojego życia dostrzegłem pochodnię oświetlającą przeznaczoną dla mnie wiadomość, która potężnie zmieniła moje życie. 

Życie bez ograniczeń zrewolucjonizowało sposób, w jaki żyję. Zdając sobie sprawę, że wszystko jest wyborem, byłem w stanie uwolnić się od ograniczeń psychicznych i emocjonalnych, które wcześniej mnie powstrzymywały. Zyskałem nowe zrozumienie własnej mocy i osobistego potencjału. W końcu byłem w stanie zacząć tworzyć życie, które jest o lata świetlne bardziej znaczące i celowe niż kiedykolwiek wcześniej mógłbym to sobie w ogóle wyobrazić.

Dzięki temu nowemu zrozumieniu osiągnąłem niesamowite rzeczy w moim życiu — posunąłem się naprzód w osiąganiu celów, które dotąd uważałem za niemożliwe i stworzyłem obfitość mimo ekstremalnych przeciwności. Dzięki odporności i głębokiej wierze w siebie wreszcie ożyłem i zacząłem żyć życiem wypełnionym energią, pasją i radością. 

Bez względu na to, jakie wyzwania pojawiają się na mojej drodze teraz, akceptuję każde z nich i je uwalniam, bo nie chcę, by w jakikolwiek sposób mnie one zatrzymywały w moim dalszym rozwoju. Każde wyzwanie traktuję jako okazję do nauki, rozwoju i stawania się jeszcze silniejszym. Teraz już wiem, że wszystko jest możliwe i jestem zdeterminowany, aby tę wiedzę jak najlepiej wykorzystać. Życie bez ograniczeń pokazało mi prawdziwe znaczenie i wartość wolności. Już wiem, że nigdy nie będę oglądać się za siebie.

Kiedy przyjąłem ideę życia bez ograniczeń, zrozumiałem, że mogę zamanifestować moje marzenia w rzeczywistości, jeśli będę gotów podjąć działanie. Podjąłem decyzję, że nie chcę już dłużej ulegać strachowi ani wątpić w siebie, ponieważ mogę tworzyć wszystko, co tylko zechcę.

tu przeglądaj moje książki

Tu przeglądaj moje książki kliknij >>>

Robiłem rzeczy, o których nigdy nie myślałem, że są możliwe…

Odkąd przyjąłem ten sposób myślenia, osiągnąłem niesamowite rezultaty. Robiłem rzeczy, o których nigdy nie myślałem, że są możliwe i doświadczyłem sukcesu przekraczającego moje najśmielsze oczekiwania. Życie bez ograniczeń jest potężnym przypomnieniem, że wszystko jest możliwe, jeśli włożysz w to swoją pracę i zaangażowanie, i skupisz się na swoich celach.

Życie bez ograniczeń jest efektem procesu przemiany, który obudził drzemiący we mnie potencjał.

Zacząłem od przeznaczenia czasu na zastanowienie się, co tak naprawdę chcę osiągnąć lub zmienić w swoim życiu. Wizualizowałem, zatapiając się w potencjał swojego Sanktuarium, łącząc się z moim Stwórcą. Następnie podjąłem działanie — zacząłem od małych kroków, szedłem naprzód, krok po kroku osiągając swoje kolejne cele i realizując pragnienia. Gdy strach lub wątpliwości mnie powstrzymały – ufałem swojej intuicji i nigdy się nie poddawałem. Postanowiłem zacząć pomagać ludziom, a pierwszym krokiem było zastosowanie wiedzy, którą zdobyłem u państwa Milewskich. 

Pobierz fragment książki kody wdzięczności

Tutaj pobierz fragment książki “Kody Wdzięczności” kliknij >>>

Wszystko zmieniło się o 180 stopni w moim życiu…

Teraz mam zaszczyt podzielić się z Tobą potężną wiedzą, którą zawarłem w pigułce moich 7-letnich doświadczeń i praktyki jako trener. Obecnie jest ona dostępna w mojej książce pt.: ,,Kody Wdzięczności”. Sięgając po ,,Kody’’ dowiesz się, jak za pomocą 2 prostych praktyk obudzić w dowolnej chwili swojego życia radość z gwarancją odczucia wzniosłych, pozytywnych uczuć. Dodam, że obecnie moje przesłanie tłumaczone jest na dwa języki: angielski i francuski i to też jest realizacja jednego z moich marzeń. 

Wszystko zmieniło się o 180 stopni w moim życiu. 

Odkryłem, jak chcę, realizując się, pomagać ludziom. Jestem certyfikowanym trenerem metody Cellular i Energy Healer Practitioner (certyfikację zdobyłem na GWSP w Polsce) oraz BSI — Gaia Energy Healing Art w USA. Pogłębiałem też wiedzę na temat Totalnej Biologii na jedynym szkoleniu organizowanym przez Magdę Wdowiak.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, bo wiem, że jedyna stała w moim życiu to rozwój i zmiana. Obecnie poszerzam swoje umiejętności w dziedzinie świadomego śnienia.

Do działania zainspirowało mnie życie, moje przekonania, chęć zmian oraz osoby, które mnie wspierają i wspierały.

Z tego miejsca z całego mojego serca i jego mocy chcę podziękować Kobietom, które na każdym odcinku mojej drogi dawały mi oparcie, dzięki czemu umacniałem wiarę w siebie i łapałem potężny wiatr w moje żagle.

Dziękuję!

grzegorz jaszewski
Tutaj Pobierz fragment książki kody wdzięczności

Tutaj pobierz fragment książki “Kody Wdzięczności” kliknij >>>

W swojej podróży zrozumiałem, że moje życie polega na rozpoznawaniu i uwalnianiu tego, co mnie powstrzymuje…

Zawsze chodziło o zrozumienie mocy we mnie i wykorzystanie tej świadomości do stworzenia pozytywnej zmiany w moim życiu. Jako certyfikowany trener Cellular Method, EFT i Energy Healer Practitioner, jestem pasjonatem pomagania moim klientkom w procesach przejmowania odpowiedzialności za swoje życie i odblokowywania ich potencjału. 

Moją wizją na przyszłość jest dalsze umożliwianie ludziom dokonywania pozytywnych zmian w ich życiu poprzez indywidualne sesje, warsztaty online, seminaria i książki. 

Moja misja jest prosta:  

„Wszystkie granice w nas są umowne, więc umówmy, się, że ich nie ma”.

Co wiem na pewno?

Po pierwsze: będę nadal rozwijać i udoskonalać mój unikalny program oparty na wykorzystaniu nowoczesnych terapii energetycznych takich jak EFT i Cellular oraz Świadomych Snów. Korzystając z tych potężnych narzędzi, mogę, pomagać ludziom odkryć głębsze poziomy zrozumienia siebie i uruchomić głębokie uzdrowienie na wszystkich poziomach. Umów Bezpłatną Konsultację Tutaj

Po drugie: stworzę przestrzeń online, w której będę mógł udostępnić moje usługi szerszemu gronu osób. W ten sposób będę mógł wspierać szersze grono osób, które dążą do osiągnięcia swojego najwyższego potencjału.

Po trzecie: tak długo, jak pozostanę skupiony na mojej misji i będę zaangażowany w pomoc innym nakierowaną na odblokowanie ich wewnętrznej mocy, wiem z całą pewnością, że uda mi się uczynić życie bez ograniczeń nie tylko marzeniem, ale także moją rzeczywistością.

 

Możemy stworzyć niezwykłe życie…

Wierzę, że kiedy żyjemy z intencją i bierzemy odpowiedzialność za nasze wybory, możemy stworzyć niezwykłe życie wypełnione pięknem, radością, obfitością i miłością. Z każdym krokiem, który podejmuję w kierunku realizacji mojej wizji, jestem coraz bardziej zaangażowany w inspirowanie innych do tego samego. W ten sposób mam nadzieję pobudzić falę transformacji, która rozprzestrzeni się na świat i dotknie niezliczonych istnień.

 

Połączyć to, co żeńskie i męskie…

Mam zaszczyt i radość już teraz zaprosić Cię razem z moją Partnerką Biznesową Agatą do projektu

AG +: Odzyskaj Swoją Kobiecą Moc i Stwórz Życie, Którego Pragniesz!

Przez wieki, święte małżeństwo między energią kobiecą i męską kwitło w naszym świecie. To dzięki sile tego związku ludzkość osiągnęła swoje największe wyżyny. A teraz masz okazję uczestniczyć w wyjątkowym projekcie, który będzie odzwierciedlał to święte małżeństwo poprzez dwa odrębne, ale uzupełniające się trendy: akademicki i praktyczny.

Na skrzyżowaniu tych dwóch sił zaczyna się Twoja niesamowita podróż.

Wiedzieliśmy, że aby stworzyć coś niezwykłego, potrzebujemy idealnej równowagi energii i trendów. Postanowiliśmy więc połączyć to, co żeńskie i męskie, akademickie i praktyczne. Chcieliśmy znaleźć sposób na urzeczywistnienie naszych marzeń, tworząc coś wyjątkowego i przełomowego.

 

Przekształcamy naszą wizję w rzeczywistość…

Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Ale dzięki cierpliwości, kreatywności i determinacji wiemy, że wszystko jest możliwe. Z wytrwałością i poświęceniem powoli przekształcamy naszą wizję w rzeczywistość. W miarę upływu dni nasz projekt staje się coraz bardziej soczysty, nabiera coraz bardziej wyrazistych barw, aż w końcu będzie gotowy do pokazania go Światu.

 

Podróż do Twoich najskrytszych marzeń i wizji…

Kiedy analizujemy wartość tego, co tworzymy, ledwo możemy powstrzymać nasze podekscytowanie. Nasz projekt jest potężnym połączeniem kobiecości i męskości, wiedzy akademickiej i praktyki. To prawdziwe dzieło sztuki, stworzone z czystej pasji i głębokiego zaangażowania w nasz projekt. Razem osiągnęliśmy coś naprawdę niezwykłego.

Opierając się na twardych faktach i dowodach empirycznych, naszej wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu, przygotowujemy dla Ciebie podróż do Twoich najskrytszych marzeń i wizji. Jeżeli się w nią wybierzesz, możesz sprawić, że staną się Twoją rzeczywistością. 

Kiedy otworzysz się na nowe, wiedz, że możesz wykorzystać moc zarówno energii kobiecej, jak i męskiej, bo one obie są w Tobie i masz do nich dostęp w każdym momencie. Dzięki ich potencjałom i mapie wytyczonej przez Twoje marzenia  możesz w swoim życiu stworzyć coś naprawdę pięknego, nawet jeśli w tym momencie masz poczucie, że pozostają one poza Twoimi możliwościami. Wszechświat jest z Tobą i wspiera Cię zawsze i wszędzie!

Razem tworzymy coś wspaniałego specjalnie dla Ciebie!

Już teraz zapisz się na listę oczekujących!

AG +: Odzyskaj Swoją Kobiecą Moc i Stwórz Życie, Którego Pragniesz!

Tutaj zapis na listę oczekujących

Poniżej zapis na listę oczekujących!